AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontaktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów oraz pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie pełny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszelkich autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy mieszać się będą tylko i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jednym rozkład jazdy w dni codzienne przestaje być prawidłowy do usunięcia. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie wyjątkowo nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą aktywne bez zmian.

z zmianie biuro obsługi użytkownika w siedzibie Firmy nie będzie kupować interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wprowadzeniem do Firmy Można je dostarczać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments