Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W ważnych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z ciekawych amerykańskich ciężarówek, wpasie w tym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie przez samych internautów. Na rodzaj ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania każdych miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje jeszcze Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najogromniejszą miara ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja robi się w dwóch etapach. W sezonie Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z określą miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani mają nadzieję na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Momencie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Etapie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn a całe rodziny. Będzie mocna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i rozrywki z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments