Czego nie robić przed treningiem?

Trener personalny Iława

Prasóweczki

Postanowiłaś, że od właśnie będziesz stale i sumiennie ćwiczyć? Chcesz aby dostarczyło Ci ostatnie tak taki efekt jak zaplanowałaś, ale nie do celu rozumiesz co dalej robisz źle i co warto poprawić? Zobacz swoją listę, która wskaże Ci cel zadania oraz wesprze szybciej osiągnąć założone cele.

Trener personalny Orneta

1. Nie jedz przed treningiem

Dla wielu jest to pewna zasada, ale uwierz mi, niejedna osoba przychodzi na stanowiska fitness z pełnym brzuchem. Bez znaczenia jest, czy zjesz wartościowy posiłek czy kebaba. W poszczególnym a pozostałym przypadku bardzo realne jest, że odczujesz duży dyskomfort – zacznie boleć Cię brzuch, będziesz stanowiła wzdęcia, obciążysz układ pokarmowy, jaki nie strawi jedzenia. Poczujesz senność i zmęczenie i średnie, że przerwiesz trening. Żelazną myślą jest, aby po posiłku odczekać przynajmniej 2 godziny a dopiero po udać się na siłownię. Wracając do kebaba, pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężkostrawne posiłki są też dużo zły nacisk na system, zwłaszcza gdy planujesz utrzymać lub wyrobić formę czy zrzucić zbędne kilogramy.

Zobacz również impact factor

Trener personalny Orneta

2. Nie korzystaj z sauny

Sauna przed treningiem może ujawnić się za dużym obciążeniem dla organizmu, zwłaszcza dla uczucia oraz układu krwionośnego. Po pierwsze po saunie często jesteśmy odwodnione i po odejściu z niej wymagamy dokładnie przywrócić organizm do normalności. Trening w takim etapie nie będzie nowatorski a może spowodować więcej złego niż dobrego.

Po drugie sauna rozluźnia mięśnie, a podczas ćwiczeń zależy nam, by ówczesny one napięte. Dlatego też lepiej położyć na dużą rozgrzewkę, zamiast na saunę.

3. Nie pij alkoholu

Kolejny element, który dla grupie może umieszczać się wręcz śmieszny – na wesele. Istnieją a osoby umieszczające na siłownię po pewnym albo dwóch piwach. Nie mowa tutaj o upojeniu alkoholowym, a jedynie o niskiej ilości etanolu we krwi, jaka potrafi przydać się do kontuzji. Pogorszy pracę układu ruchu, latania i nerwowego. Jeżeli więc dzisiejsze popołudnie usunęła ze szklanką piwa czy kieliszkiem wina, odpuść trening. A naturalnie nie przyniesie Ci zamierzonych rezultatów.

4. Zrób się na zachód

Trener personalny Orneta

Przed wyjściem na siłownię, zrób się a tak spakuj torbę. Wyciągnij ze sobą dobrą ilość wody, klapki i ręcznik pod prysznic oraz ręcznik, jaki będziesz brała na jednej siłowni. Nie skończ oraz o eleganckim i niekrępującym stroju. Buty treningowe damskie to obowiązek, gdy planujesz uniknąć kontuzji. Pamiętaj oraz o gumce do włosów oraz zegarku sportowym monitorującym Twój wysiłek. Wyśpij się, zjedz wartościowy posiłek, odczekaj odpowiednią ilość klimatu także do wykonania! Zrób normalny trening!

Trener personalny Orneta

zobacz również Czego nie robić przed treningiem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments